Ndryshimi mes inspektimeve të "Alida Hisku"

4 bytes removed ,  4 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.215.122 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arianit.
(Shtova kurv)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.215.122 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arianit.)
Etiketa: Rollback
[[Skeda:Alida Hisku.jpg|parapamje|300px]]
'''Alida Hisku'kurv'' lindi në Tiranë. Ka filluar të këndojë që në festivalet e pionierëve në Tiranë.estivalet e të rinjve dhe në shumë festivale të tjera në Shqipëri dhe jashtë saj. Ka marrë pjesë në 10 festivale kombëtare të RTSH-së.
{{Festivali i Këngës në RTSH