Ndryshimi mes inspektimeve të "Motori Diezel"

22 bytes removed ,  8 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 185.173.205.64 (diskutimet) në versionin e fundit nga Kostas20142.
(frewqfrwe)
v (U kthyen ndryshimet e 185.173.205.64 (diskutimet) në versionin e fundit nga Kostas20142.)
Etiketa: Rollback
[[Skeda:Model_Engine_Luc_Viatour.jpg|parapamje|Pamje e një motori Diesel me kutinë e shpejtësive (në të djathtë)]]Motori me djegie te brendshme apo Diezel,i eshte vene ky emer ne nder te shpikesit Rudolf Diezel[[Skeda:Model_Engine_B_Luc_Viatour.jpg|parapamje|Pamje didaktike e një motori Diesel me kutinë e shpejtësive në të majtë)]]
 
<nowiki>== Historia ==</nowiki>
{{...}}<!--
faleminderit për ndihmën.
 
 
== Shënimet dhe Referimet ==
 
<br />
=== Shënimet ===
<div class="references-small decimal">