Dallime mes rishikimeve të "Hinduizmi"

33 bytes removed ,  1 vit më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.171.61.19) dhe riktheu rishikimin 2019396 nga Klein Muçi: ty
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.171.61.19) dhe riktheu rishikimin 2019396 nga Klein Muçi: ty)
 
== Karma ==
TI QE PO E LEXON...
TU QIFT NONA
 
== Sistemi i besimit ==