Ndryshimi mes inspektimeve të "Engjell Berisha (sipermarres)"

...
(Engjell Berisha Sipermarres - Faqe e re)
 
(...)
Engjell Berisha filloi kompaninë e tij në 2015 për menagjim te rrjeteve sociale, dhe këshillimin online. Tani '''Engjell Berisha''' zotëron 5 marka në të gjithë botën . Berisha është gjithashtu një Motivues, Biznismen Shqiptar vepron në [[Shtetet e Bashkuara të Amerikës|Shtete e Bashkuara të Amerikës]].<ref>{{Cite web|title=A Business Talk With Industry Leader Engjell Berisha On His Own Clothing Brand|url=https://www.allnewsbuzz.com/a-business-talk-with-industry-leader-engjell-berisha-on-his-own-clothing-brand/|date=|website=|language=en-US|url-status=live|archive-url=|archive-date=|access-date=2020-04-30}}</ref>
 
Gjithashtu Engjell filloi të mirret me [[Muzika|muzik]] në moshen 10 vjeqare ku ishte në Shkollen e Muzikes "Cesk Zadeja" në vendlindjen e tij [[Ferizaj]]. Ku [[Instrumenti muzikor|instrumenti]] që luajti ishte [[Kitara]]. Më vone filloi të mirret me [[Producenti i muzikës|producimin]] e [[Muzika|muzikës]] me anë te programeve kompjuterike. Ku tani ai ka jo më pak se 7 [[Kënga|këngë]] të publikuara për publikun...
 
= Bamirësi =
Anonymous user