Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

269 bytes added ,  1 vit më parë
 
=== Diskutimi ===
*{{@|Klein Muçi}} eshte i palodhshem, komunikativ me te gjithe dhe e meriton mandatin e perhershem. – [[Përdoruesi:Tiimiii|Tiimiii]] ([[Përdoruesi diskutim:Tiimiii|diskutimet]]) 2 maj 2020 20:12 (CEST)
*[[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ka përmirësuar enciklopedinë në të gjitha fushat, komuniteti ynë ka nevojë për një administrator të tillë. – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 3 maj 2020 09:53 (CEST)