Ndryshimi mes inspektimeve të "Arra"

140 bytes removed ,  8 muaj më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Niki Prendi) dhe riktheu rishikimin 1789972 nga AXRL
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Niki Prendi) dhe riktheu rishikimin 1789972 nga AXRL)
Arra, esht nje nga pemet me te mira ne te gjitha pemet. Rritet shpejt, per 3 vjet ajo shkon ne 5 metra. Gjithmon nese pershtatet me token.
 
== Lista ==
* '''Sektori ''Juglans'''. Rritet në lartësi 20–45 m, me frute të forta. Zhvillohet nga Evropa jug-lindore deri në Azinë qendrore.