Ndryshimi mes inspektimeve të "Dialektet e gjuhës shqipe"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.174.211.211) dhe riktheu rishikimin 2085619 nga Tiimiii)
v
 
== Dialekti Gegë ==
{{Artikulli kryesor|Gegërishtja}}
 
== Dialekti Tosk ==
{{Artikulli kryesor|Toskërishtja}}
 
== Krahasimi ==
|}
[[Kategoria:Gjuha shqipe]]
[[Kategoria:Dialekte]]
[[Kategoria:Dialektet e gjuhës shqipe]]