Ndryshimi mes inspektimeve të "Energjia diellore"

54 bytes added ,  5 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 91.132.173.137 dhe 79.106.209.148) dhe riktheu rishikimin 2051079 nga Βατο)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
# Paneli fotovoltaik
 
Shndërrimi i energjisë diellore në energji elektrike quhet ndryshe [[fotovoltaik]]. Energjija e sistemit pastaj bjen ne tok dhe ben jete.
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user