Ndryshimi mes inspektimeve të "Gërgoci"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.23.242) dhe riktheu rishikimin 1831751 nga Resnjari
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.23.242) dhe riktheu rishikimin 1831751 nga Resnjari)
 
| gjat_g=20 | gjat_m=27 | gjat_s=18 | gjat_dr = E
}}
'''Gërgoc''' është një vendbanim në komunën e [[Komuna e Gjakovës|Gjakovës]], [[Kosovë]]..
 
== Gjeografia ==