Ndryshimi mes inspektimeve të "Stampa:KUTIAMeksika"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.173.207.141) dhe riktheu rishikimin 1916486 nga Born2bgratis
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.173.207.141) dhe riktheu rishikimin 1916486 nga Born2bgratis)
 
{{Shtete Tabela FlimiFillimi}}
{{Shtete Emri origj.|Shtetet e Bashkuara Meksikane<br><br>Estados Unidos Mexicanos<br><small>(spanjisht)}}
{{Shtete Flamuri|Flag of Mexico.svg }}