Ndryshimi mes inspektimeve të "5 Maj"

18 bytes removed ,  9 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.236) dhe riktheu rishikimin 1643320 nga Mr Robot
(Shtova disa gjera te bukura)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.236) dhe riktheu rishikimin 1643320 nga Mr Robot)
 
* Dita e të rënëve për Atdheun - Shqipëri.
* Dita e Europës
*Punoi: Blendi A.
 
[[Kategoria:Maj]]