Ndryshimi mes inspektimeve të "Revolucioni i dytë industrial"

Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.129.70) dhe riktheu rishikimin 2029840 nga Klein Muçi
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.129.70) dhe riktheu rishikimin 2029840 nga Klein Muçi)
:'''Menaxhimi modern i biznesit'''
 
==Ndikimet socio-ekonomike==hik mos me merzit
 
Ekonomia ne revolucionin e dyte e madhe ishte prandaj sdua tia di. Cao
 
==Shënime==
:{{note label|id1||none}} '''Vendet e ulëta''' - është rajon bregdetar në Evropën Perëndimore, që përfshinë [[Hollanda|Holandën]] dhe [[Belgjika|Belgjikën]]
==Referimet==
<references />