Ndryshimi mes inspektimeve të "Teuta e Ilirisë"

565 bytes removed ,  9 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Anelabehluli) dhe riktheu rishikimin 2056914 nga Drenisa
v (Dua të Ma pranoni këto pytje)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Anelabehluli) dhe riktheu rishikimin 2056914 nga Drenisa)
[[File:Teuta.jpg|thumb|Teuta e Ilirisë]]
unë kamë dëshir që të takohem me rojat e mbretëreshës teuta ndoshta dotë pranoni që të takohem me rojat e saj por unë dua atyrëve tja bëj 3 pyetje që kam deshir qe tjav tregoj ato ? 1.a mund të më jepni ndonjë libër të saj nëse ka??
2.a mund të ma tregoni vendbanimin e saj?? 3.a mund të ma tregoni problemet e saj??! nëse ka mundsi! fund
 
== Lidhjet familjare ==