Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbreti"

74 bytes removed ,  9 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.73.129.55) dhe riktheu rishikimin 1301912 nga Addbot
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.73.129.55) dhe riktheu rishikimin 1301912 nga Addbot)
'''Mbreti''' është komandues i apartatit shtetrore të një [[monarkia|mbrëtërije]].
 
Ne ditet e sotme mbreterite ndodhen vvetem ne shtetet me ekonomi te larte.
 
{{poli-Cung}}