Ndryshimi mes inspektimeve të "Ranillugu"

49 bytes added ,  2 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
| gjat_g=21 | gjat_m=35 | gjat_s=56 | gjat_dr = E
}}
'''Ranillug''' është një vendbanim në komunën e [[Ranillugu|Ranillugut]], [[Kosovë]].<ref name="est2105osce">{{cite web|title=Ranilug|url=http://www.osce.org/kosovo/88760?download=true|website=osce.org|publisher=OSCE|accessdate=21 August 2017|language=en}}</ref>
<!-- == Gjeografia == -->
<!-- == Demografia == -->
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
<!-- == Shih dhe këtëedhe == -->
* [[Komuna e Ranillugut]]
* [[Rajoni i Gjilanit]]
 
== Burimet ==
{{reflist}}