Ndryshimi mes inspektimeve të "Kupa e Futbollit Femra"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
v
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
* 2013/14 [[KS Vllaznia Shkodër]]
* 2014/15 [[KS Vllaznia Shkodër]]<ref>[http://albaniansport.net/new/futbolli-i-femrave-vllaznia-mund-kukesin-shpallet-fituese-e-kupes-se-shqiperise/] Vllaznia mund thellë Kukësin dhe fiton kupën e parë</ref>
* 2015/16 [[KS Vllaznia Shkodër]]<ref>[http://telesport.al/femrat-vllaznia-fiton-kupen-e-shqiperise/] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20160311054454/http://telesport.al/femrat-vllaznia-fiton-kupen-e-shqiperise/ |date=11 mars 2016 }} Vllaznia fiton kupën për të tretën herë</ref>
* 2016/17 [[KS Vllaznia Shkodër]]
* 2017/18 [[KS Vllaznia Shkodër]]