Ndryshimi mes inspektimeve të "Vuthaj"

23 bytes removed ,  5 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(U kthye versioni 2065183 i bërë nga 67.83.27.127 (diskutimet))
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Undo Advanced mobile edit
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
| foto harta=
| emri=Vuthaj
| komuna= [[Komuna e Plavës dhe GucisëGucia|Guci]]
| krahina=
| banor= 100% Shqipëtar