Dallime mes rishikimeve të "Shkelzen Jetishi"

10 bytes added ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.46.213) dhe riktheu rishikimin 1838411 nga FitimAbdyli15
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.46.213) dhe riktheu rishikimin 1838411 nga FitimAbdyli15)
Në vitin 2015, Xeni (Shkelzen Jetishi) publikon albumin "Xeni Live 2015".
Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar".
Më datë 31 Maj 2016, EnkelejXeniEnkelejda Arifi, Xeni & Hysni Alushi publikojnë videoklipin "Tradita Shqiptare". Me këtë këngë, Enkelejda Arifi, Xeni & Hysni Alushi marrin pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016.
Më datë 24 Qershor 2016, Xeni (Shkelzen Jetishi) publikon videoklipin "Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj".
Më datë 28 Prill 2017, Xeni publikon videoklipin "Sheqer Kam Kujtimin Tend".