Ndryshimi mes inspektimeve të "Fazli Hajrizi"

17 bytes added ,  8 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 0 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 0 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
 
*''"Bedri Gjinaj - mësues dhe patriot I shquar"'', monografi, Shtëpia Botuese "Libri Shkollor" (2001), <ref>Dr.
 
Sulltane Kojçini-Ukaj (''25 nëntor 2014''), “''[https://kk.rks-gov.net/mitrovice/News/Lajmet/Dr--Sulltane-KOJCINI-%E2%80%93-UKAJ----Bedri-Gjinaj-%E2%80%93-mesu.aspx Bedri Gjinaj – mësues dhe atdhetar i shquar (recension)]{{Lidhje e thyer}}''”</ref>
</ref>
*''"Drenica dhe Lutanët e Turiçefcit"'', monografi, Klubi Letrar "Lumi i Bardhë" (2006),
*''"Shkolla Normale "Hasan Prishtina"'' e Mitrovicës" (1967-1977), monografi, Shtëpia Botuese "Libri Shkollor" (2007),