Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Mala"

18 bytes added ,  6 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
*[http://www.albaniapress.com/lajme/20970/Ata-ia-falen-jeten-atdheut-qe-atdheu-te-mos-kete-mortje-kurre-.html ''Rrugëtimi i një vigani'', ai e botoi edhe një monografi, vepra këto që cila i kushtohen pikërisht heroit Rexhep Mala. Monografia quhet: '''Rexhep Mala, zjarr lufte që nuk shuhet''']
*[http://hogoshti.blogspot.com/2011/06/rexhep-mala-e-nuhi-berisha-deshmoret.html Nuhi Berisha& Rexhep Mala]
*[http://pashtriku.beepworld.de/files/akademia-flaka/sami-krasniqi-rexhep-mala-dhe-nuhi-berisha-4.2.12.htm|Berisha]{{Lidhje e thyer}}
**http://indeksonline.net/?FaqeID=2&LajmID=81368
*http://www.trepca.net/2004/04/040430_km_ne_vend_reagimit.htm