Dallime mes rishikimeve të "Bullizmi"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 95.107.162.114) dhe riktheu rishikimin 2072595 nga 79.106.127.187)
vNo edit summary
==Si të dallojmë shenja bullizmi tek fëmitë==
 
Bullizmi dallohet tek femijet kur :
*Fëmija ka shenja të ndryshme në trup dhe nuk di ti shpjegojë.
*Fëmija kërkon para PA ndonjë arsye të bindshme.