Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

345 bytes added ,  11 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Unë do të thosha, të paraqiteshin disa të rinj, meshkuj dhe femra, me veshje tradicionale, me një sofër përpara, tamam sikur te kjo stema që po propozohet; të jetë me ngjyra dhe... asgjë më shumë. – [[Përdoruesi:Berishasinan|Berishasinan]] ([[Përdoruesi diskutim:Berishasinan|diskutimet]]) 21 maj 2020 13:13 (CEST)
:Përshëndetje! Është punim shumë i bukur {{@|Arjanhalili}} {{@|Klein Muçi}}. Edhe unë mendoj se duhet të ketë më shumë njerëz, mundësisht me veshje tradicionale të ndryshme edhe me ngjyra. Ju falenderoj për përpjekjen. – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 21 maj 2020 18:57 (CEST)