Dallime mes rishikimeve të "UEFA"

26 bytes added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
'''UEFA''' është [[shkurtesa]] e '''Union of European Football Associations''' dhe e shoqatës [[Futbolli|Futbolle]] [[Evropa|Evropiane]].
 
==Referenca==
{{reflist}}
== Shih edhe ==
* [http://www.uefa-coefficients.com/ UEFA RANKINGS AND MORE...]