Ndryshimi mes inspektimeve të "Kali i detit"

445 bytes added ,  11 muaj më parë
Faqe e re: '''Kali i detit''' është peshk me turi të madh e të zgjatur, që ka flatra me thumba dhe gjendet në detin Adriatik, në Mesdhe etj. <ref>https://www.the-living-media.com/news/4812...
(Faqe e re: '''Kali i detit''' është peshk me turi të madh e të zgjatur, që ka flatra me thumba dhe gjendet në detin Adriatik, në Mesdhe etj. <ref>https://www.the-living-media.com/news/4812...)
(Pa ndryshime)