Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

6 bytes added ,  7 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Kristjan30) dhe riktheu rishikimin 2091050 nga Fkapoloniafier1925
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Kristjan30) dhe riktheu rishikimin 2091050 nga Fkapoloniafier1925)
| vendndodhja = [[Fieri|Fier]], [[Shqipëria|Shqipëri]]
| themellimi = [[17 Qershor]] [[1925]]
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[LedjoKoço MitaKokëdhima]]
| menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[Artan Mërgjyshi]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe bardhë