Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

6 bytes removed ,  7 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Kristjan30) dhe riktheu rishikimin 2091050 nga Fkapoloniafier1925)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| vendndodhja = [[Fieri|Fier]], [[Shqipëria|Shqipëri]]
| themellimi = [[17 Qershor]] [[1925]]
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[KoçoLedjo KokëdhimaMita]]
| menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[Artan Mërgjyshi]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe bardhë
Anonymous user