Dallime mes rishikimeve të "Vesa Luma"

1 byte added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
| titulli =
| emri i vërtetë =
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha/Femër|1112|5|1986}} <ref>[http://www.teksteshqip.com/bio.php?aid=272 Teksteshqip.com]</ref>
| vdekja =
| vite aktiv =
| webfaqja =
}}
'''Vesa Luma''' (*[[612 maj]], [[1986]] në [[Prishtina|Prishtinë]]) është [[Këngëtari|këngëtare]] nga [[Kosova]].
Historia
 
Anonymous user