Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.73.142.228) dhe riktheu rishikimin 1938237 nga Klein Muçi
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.73.142.228) dhe riktheu rishikimin 1938237 nga Klein Muçi)
 
{{futboll-cung}}
http://fktomoriberat.weebly.com/stadiumi.html
[[Kategoria:Stadiume futbolli në Shqipëri]]
Ekip vrk mo