Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Furkan (usurped)"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{Tung}} --[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]]  20:34, 10 Dhjetor 2007 (UTC).
 
== Kërkesë për uzurpim ==
Ju lutem vini re se '''edhe në qoftë se emri juaj i tanishëm i përdoruesit është uzurpuar, ju prapë mund të redaktoni dhe të dhënat tuaja nuk do të humbin'''; parapëlqimet tuaja, lista mbikëqyrëse, dhe cilësimet e tjera të përdoruesit do të transferohet në një emër përdoruesi të ri.
 
Ju faleminderit për kohën tuaj. --[[Përdoruesi:علاء|علاء]] ([[Përdoruesi diskutim:علاء|diskutimet]]) 9 qershor 2020 12:53 (CEST)