Ndryshimi mes inspektimeve të "Hermes Nikaj"

55 bytes removed ,  3 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 192.99.216.167 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tiimiii.
v (U kthyen ndryshimet e 192.99.216.167 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tiimiii.)
 
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
'''Hermes Nikaj''' lindur më [[11 korrik]] [[1991]] BajramFushe-aliaj Curr TropojëDiber , është fotomodel shqiptar dhe i dërguar në emisionit e "Aldo morning".
Luka esht vrks bashk me xhenisin myllet mhb direkt
 
{{Biografi-cung}}