Ndryshimi mes inspektimeve të "Lista e shteteve të Evropës"

v
U kthyen ndryshimet e 5.206.236.31 (diskutimet) në versionin e fundit nga НСНУ.
(Fgg)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 5.206.236.31 (diskutimet) në versionin e fundit nga НСНУ.)
 
* [[Svalbard]]
 
== Burimet ==
Bota bimore dhe shtazore e Evropes VERIORE DHE VERILINDORE
{{reflist}}
 
== Shih edhe ==