Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

1 byte removed ,  6 muaj më parë
| menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[Artan Mërgjyshi]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe bardhë
| adresa = Lgj. 15 TetoriKastriot , 93019300-9305 Fier , Shqipëri
| faqja_zyrtare =
| stadiumi = [[Stadiumi "Loni Papuçiu"|Stadiumi Loni Papuçiu]]