Ndryshimi mes inspektimeve të "Besnik Bardhi"

23 bytes removed ,  3 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 178.220.103.88 (diskutimet) në versionin e fundit nga InternetArchiveBot.
v (U kthyen ndryshimet e 178.220.103.88 (diskutimet) në versionin e fundit nga InternetArchiveBot.)
 
Fëmijët e tyre ata i konsiderojnë si dhuratë nga [[Zoti]], sepse ata lindën pas shumë peripecive dhe dështimeve të njëpasnjëshme gjatë tetë viteve me radhë. Ata krenohen me Medlinën,<ref>{{Cite web |url=http://www.medlinabardhi.8m.com/ |title=Faqja Kryesore<!-- Roboti gjeneroi titull për referencën --> |accessdate=23 prill 2011 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20120519063021/http://www.medlinabardhi.8m.com/ |archivedate=19 maj 2012 |url-status=dead }}</ref> Betimin<ref>{{Cite web |url=http://www.betimbardhi.8m.com/ |title=Faqja kryesore<!-- Roboti gjeneroi titull për referencën --> |accessdate=23 prill 2011 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20090428133603/http://www.betimbardhi.8m.com/ |archivedate=28 prill 2009 |url-status=dead }}</ref> dhe Poemën.
Bardhi pagëzoj vajzën e parë të tij me emrin e sekretares së shtetit amerikan Albright, në shenjë mirënjohje, respekti dhe dashurie për ndihmen e pakursyer amerikane për Kosovën dhe popullin e saj në luftën e vitit 1999.
Takimi i familjes Bardhi dhe sekretares Albright u realizua me 4 korrik 2005 në Prishtinë.Takimi i dytë me znj. Albright u bë me 5 tetor 2012, poashtu në Prishtinë! KOSOVO JE SRBIJA PICKO
 
=== Filantropi ===