Ndryshimi mes inspektimeve të "Gleina"

1 byte removed ,  1 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
 
|WebFaqja =
}}
'''Gleina''' është një komunë në qarkun Burgenlandkreis, në [[Saksonia Anhalt|Saksoninë Anhalt]], [[Gjermania|Gjermani]] . Që nga viti 2009 përfshin Baumersroda dhe Ebersroda.
 
== Referimet ==