Dallime mes rishikimeve të "Liqeni i Merhojës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Është liqeni më i thellë i Dumresë, Bashkia Belsh, Thellësia maksimale arrin në 61 metra<ref>{{Cite web|url=https://gazetasi.al/ne-belsh-aty-ku-ndodhet-perla-karstike-e-mesdheut...)
 
No edit summary
Është liqeni më i thellë i Dumresë, Bashkia Belsh, Thellësia maksimale arrin në 61 metra<ref>{{Cite web|url=https://gazetasi.al/ne-belsh-aty-ku-ndodhet-perla-karstike-e-mesdheut/|title=Gazeta Si|date=22.06.2020|accessdate=07.07.2020|website=Gazeta Si|last=Prifti|first=Edmond}}</ref>. Liqeni është një nga 82 liqenet e Dumresë, dhe ushqehet me ujë nga reshjet e shiut.
<references group="Burime" />