Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

ska përmbledhje të redaktimeve
:Po vë re që i paske kontrolluar ti. Të lumtë! Si veprove? Që ta kem parasysh për herë tjetër e të mos i bie nga Kina prapë. :P - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 8 korrik 2020 19:06 (CEST)
::{{u bë}} – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 8 korrik 2020 19:11 (CEST)
::::Nga [https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/Place_Clichy kjo listë] hapa të gjitha versionet e pa-kontrolluara dhe i shqyrtova: zvogëlova ekranin dhe hapa disa faqe me ''ctrl''. Punë pak e mërzitshme sepse ështe e përseritur shumë herë. Një mënyrë automatike do të ishte shumë me mirë, por nuk e di se ka mundësi me sistemin e kontrollimeve që kemi në sq.wiki. – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 8 korrik 2020 19:17 (CEST)