Ndryshimi mes inspektimeve të "Shpëtim Saraçi"

No change in size ,  6 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 95.107.213.110) dhe riktheu rishikimin 1635424 nga Arianit
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 95.107.213.110) dhe riktheu rishikimin 1635424 nga Arianit)
 
'''Shpëtim Saraci''' është kompozitor i njohur shqiptar, lindur me [[19 Prillprill]] [[19711970]] në Shkodër dhe aktualisht jeton ne Tiranë.
 
Është i martuar me këngëtaren [[Mira Konçi]].