Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Liridon"

→‎Switcher: seksion i ri
(→‎Medalje: Mesazh i ri WikiDashurie)
Etiketa: WikiDashuri
(→‎Switcher: seksion i ri)
 
{{Medalje}}–Koka 6 qershor 2020 23:06 (CEST)
 
== Switcher ==
 
Përshëndetje, pikë së pari të falmeinderoj për punën e palodhme që bën duke permiresuar wikipedian shqip më pas desha të pyes në lidhje me një kod ky [[Përdoruesi:Men14/test2|këtu]] i cili nuk funksionon si në wikipedian angleze [https://en.wikipedia.org/wiki/User:Men14/sandbox këtu] jam munduar po nuk arrij ta kuptoj, ky kod mundëson shfaqjen e shume hartave me shpalosje nëpërmjet [[Moduli:Location map]] dhe mundëson funksionimin e stampës {{Tl|Switcher}} është krijuar kjo faqe [[MediaWiki:Gadget-switcher.js]] më herët por prap nuk funksionon duket si mungon diçka do të ishte mirë gjithashtu edhe nëse Moduli:Location map dhe Coordinates të përkthehen në shqip që të mund të shfaqim hartën nëpërmjet koordinatave vetëm si në wikipedian angleze [https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Location_map#Map_that_crosses_180%C2%B0_meridian këtu] Sigurisht e gjith kjo vetëm nëse ke kohë dhe njohuri të merresh me të apo ndonjë kontakt me ndonjë person nga wikipediat tjera ose kjo shqip i cili i di mirë kto punë për ndryshe ska gjë edhe nëse nuk bëhet nuk është shumë me rëndësi.--[[Përdoruesi:Men14|Men14]] ([[Përdoruesi diskutim:Men14|diskutimet]]) 10 korrik 2020 16:38 (CEST)