Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Βατο"

→‎Ndihmë: seksion i ri
(→‎Ndihmë: seksion i ri)
:::Lëre se e kuptova tani... - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 10 korrik 2020 14:43 (CEST)
::::U zbrazka shpejt ajo listë. Që tani u bënë 550. Shumë shpejt e mbyllim dhe atë. - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 10 korrik 2020 18:10 (CEST)
 
== Ndihmë ==
 
Prsh. Bato, shpresoj te jesh mire. Un jam redaktor i ri ketu, dhe kam interes per te edituar artikujt mbi fiset shqiptare. Te enwiki ekziston nje template, Albanian tribes sidebar quhet. Nuk e di si mundem ta sjell ate ne sqwiki, dhe nesw mundet te me kryesh kete do te me vinte shume me lehte per te vazhduar redaktimet tjera. Flm paraprakisht dhe mfal nse shqipen se kam 100%. Gjith te mirat!– [[Përdoruesi:Alltan|Alltan]] ([[Përdoruesi diskutim:Alltan|diskutimet]]) 10 korrik 2020 21:00 (CEST)