Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

(→‎Mirdita: seksion i ri)
 
Pershendetje, un jam redaktor i ri prandaj po ju pyes. Kam nje artikull te ri qe kam shkruar "malakasi" i marrecnga enwiki, i ka te gjithe referencat dhe besoj se eshte shkruar mire, por nuk di si mundem ta vendos si artikull sepse me duket se po me del si "draft". Eshte hera ime e pare ketu ne sqwiki dhe jam me pak eksperienc, shpresoj se me koh do te permisohem. Faleminderit!– [[Përdoruesi:Alltan|Alltan]] ([[Përdoruesi diskutim:Alltan|diskutimet]]) 10 korrik 2020 23:15 (CEST)
 
E rregullova pjesrisht, vetemse po mdalin do errorsa dhe sdi car tu bej, mirepo artikulli eshte tash i ngarkuar– [[Përdoruesi:Alltan|Alltan]] ([[Përdoruesi diskutim:Alltan|diskutimet]]) 11 korrik 2020 00:28 (CEST)