Ndryshimi mes inspektimeve të "Orhidea Latifi"

143 bytes added ,  6 muaj më parë
U kthye versioni 2133914 i bërë nga Men14 (diskutimet)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.33.68) dhe riktheu rishikimin 2101546 nga Drenisa)
(U kthye versioni 2133914 i bërë nga Men14 (diskutimet))
Etiketa: Undo
* 2019: ''Deja Vu'' (me [[Lyrical Son]])
* 2019: ''Tela'' (me [[Ermal Fejzullahu]])
* 2020: ''Moti''
* 2020: ''PP'' (me Mozzik)
 
Kënga e fundit e Kidës, PP në bashkepunim me Mozzik u publikua 5 vite pas këngës Premtimet.
 
== Referimet ==