Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Βατο"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Prsh. Bato, shpresoj te jesh mire. Un jam redaktor i ri ketu, dhe kam interes per te edituar artikujt mbi fiset shqiptare. Te enwiki ekziston nje template, Albanian tribes sidebar quhet. Nuk e di si mundem ta sjell ate ne sqwiki, dhe nesw mundet te me kryesh kete do te me vinte shume me lehte per te vazhduar redaktimet tjera. Flm paraprakisht dhe mfal nse shqipen se kam 100%. Gjith te mirat!– [[Përdoruesi:Alltan|Alltan]] ([[Përdoruesi diskutim:Alltan|diskutimet]]) 10 korrik 2020 21:00 (CEST)
:Përshëndetje {{@|Alltan}} mirëserdhe në sq.wiki. Krijova stampën {{tl|Fise shqiptare}} me tekstin nga en.wiki. Disa përmbajtje duhet të përkthehen në shqip. Të dhash statusin redaktor kështu që ke mundësinë të kontrollosh vetë redaktimet që bën, gjithashtu mund të kontrollosh edhe redaktimet e përdoruesve të tjerë. Më kontakto nëse ke ndonjë pyetje tjetër. Punë të mbarë! – [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 13 korrik 2020 10:21 (CEST)