Dallime mes rishikimeve të "Sotiraq Bratko"

→‎Filmografia: Rregullova gabimet
(→‎Filmografia: Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Filmografia: Rregullova gabimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* 1989: [[Njerëz në rrymë]]
* 1976: [[Zonja nga qyteti]] - Tirka
* 1977: [[ZemratZemra qe nuk plaken]] ne rrolin e Petritit
 
==Referime dhe shënime==
16

edits