Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Men14"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Siç e di dhe vetë, ekziston dhe një listë tjetër përveç asaj që sapo zbrazëm. [[Special:Unreviewedpages|Kjo këtu]]. Kjo ndahet në disa "nënlista", shumica prej të cilave kanë faqe në pritje për kontroll prej më shumë se 14 vjetësh, që nga krijimi i SqWiki-t. Duke qenë se nuk jam plotësisht i sigurt për mënyrën si funksionon si faqe, të lutem, a mund ta shohësh dhe të më thuash nëse mundesh apo jo dhe ti të kontrollosh faqet e renditura aty? A të shfaqet si faqe njëherë? Kam një dyshim që vetëm administratorët munden. Nëse mundesh, do të thotë se mund t'u themi dhe kontrolluesve të tjerë të zakonshëm të ndihmojnë. Për sa i përket artikujve, kemi ecur goxha shpejt. Nga 600, jemi 300 për vetëm 2 ditë dhe me vetëm punën time. - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 12 korrik 2020 17:05 (CEST)
:{{@|KeinKlein Muçi}} Përshëndetje më vjen keq për përgjigjen e vonuar po mund të hyj edhe unë si pëerdorues i thjeshtë--[[Përdoruesi:Men14|Men14]] ([[Përdoruesi diskutim:Men14|diskutimet]]) 17 korrik 2020 18:40 (CEST)