Ndryshimi mes inspektimeve të "Ganimete Musliu"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
{{joref}}
'''Ganimete Musliu''' u lind me 23.02.1979 ne Skenderaj
shqiptare nga Kosova dhe deputete e Kuvendit të Kosovës.