Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Vandalizem: seksion i ri)
<!-- ________________________________________________________________________________________ -->
 
== VandalizemVandalizëm ==
 
Ju lutem nëse dikush mundmundet të bllokoj këta dy përdorues [[https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/CorvusSaber|Përdoruesi:CorvusSaber]] dhe [[https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/CapitanGiovanni|CapitanGiovanni]] sepse janë nacionalistë grekë që vandalizojnë tek faqja [[Marko Boçari]].--[[Përdoruesi:Afronatë|Afronatë]] ([[Përdoruesi diskutim:Afronatë|diskutimet]]) 21 korrik 2020 16:36 (CEST)