Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Shqipëria"

20.091 bytes removed ,  10 muaj më parë
v
MajavahBot: U arkivuan 10 diskutime pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Diskutim:Shqipëria/Arkivi 1
(MajavahBot: Vendosja e faqes së diskutimit për arkivim automatik)
v (MajavahBot: U arkivuan 10 diskutime pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Diskutim:Shqipëria/Arkivi 1)
 
ndf
 
== Kutia e Re ==
 
Sot do vendosim për ose kundër një [[Stampa:ShtetPrototipShqipëria|Kuti e re]] për këtë artikull. Kutia e re ka shumë avantazhe dhe më shumë informacione, është e qartë dhe e bukur. Kjo lloj [[Stampa:ShtetPrototip|stampë]] mund të përdoret dhe për shtete tjetër.
Shkruani: <br />
<tt><nowiki>{{PËR}} + Nënshkrimi</nowiki><br />
<nowiki>{{KUNDËR|arsyra}} + Nënshkrimi
</nowiki></tt>
 
:Këtë subjekt mund të parashtrohet në [[Wikipedia:Kuvendi]] - --[[Përdoruesi:AXRL|AXRL]] 9 Janar 2011 23:43 (CET)
:*{{PËR}} , me pelqen --[[Përdoruesi:Planeti|Planeti]] 10 Janar 2011 06:42 (CET)
:*{{PËR}} --'''[[User:Aeternus|Λeternus]]''' 10 Janar 2011 16:40 (CET)
:*{{PËR}} Me pelqen shume Kutia, nje pune te mire e keni bere. Do te behet nje stampe standarde. --[[Përdoruesi:Mikullovci11|Mikullovci]] 10 Janar 2011 19:55 (CET)
:*{{PËR}} Me e qarte se ajo e tanishme. —<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 11 Janar 2011 06:01 (CET)
:*{{PËR}} Ka më tepër informata dhe në stilim është më e këndshme. [[Përdoruesi:Euriditi|Euriditi]] 11 Janar 2011 16:15 (CET)
:*{{PËR}} Ia vlen!--[[Përdoruesi:Pedanti|Pedanti]] 12 Janar 2011 16:38 (CET)
:*{{PËR}} Shumë me mirë --[[Përdoruesi:Vinie007|Vinie007]] 29 maj 2011 10:21 (CEST)
:* {{PËR}} Korrekt ! --[[Përdoruesi:AXRL|AXRL]] 12 qershor 2011 14:34 (CEST)
 
== gabime drejtshrkimore ==
Tani po e lexoj te gjith artikullin e po shikonj qe ka shume opinione e pak fakte. Wikipedia duhet vetem te tegonje fakte jo opinionet e autoreve (Menjeefjale POV i artikullit eshte jo mire)
 
== Shqiperia antare e konferences islamike. ==
== Si mund te barazoni vllehet me romet? ==
 
Lexova dicka ne artikullin mbi Shqiperine qe me beri te dyshoj se eshte shkruar nga nje i huaj ose dikush qe nuk ka jetuar kurre ne Shqiperi. Ky person kishte vene romet dhe vllehet ne te njejten kategori, megjithese romet jane me prejardhje nga India, kane lekure te zeshket, dhe flasin hindishte, kurse vllehet kane prejardhje iliro-dako-romake dhe flasin gjuhe latine e kane lekure te bardhe.
([[Përdoruesi:Edvini|Edvini]] 30 dhjetor 2011 01:24 (CET))
 
== Shqiperia antare e konferences islamike. ==
 
Miredta,
 
== Politika ==
 
[[Skeda:Selia Kuvendit.jpg|thumb|djathas|230px|Kuvendi i Shqipërisë]]
{{Kryesor|Sistemi shtetëror në Shqipëri}}
== 'letta <3 shumë mir qe keni krijuar kesi llloj te faqeve qe na nevojiten per te mesuar dhe per te dituer em shum mbi popullin ton dhe per trevat shqiptare --faleminderit--- ==
 
== Historia e bashkimit evropian ==
== Kërkesë redaktimi më 15 Shtator 2013 ==
 
Tani, Kryeministri i Shqiperise eshte [[Edi Rama]].
[[Përdoruesi:Stefan Kohl|Stefan Kohl]] ([[Përdoruesi diskutim:Stefan Kohl|diskutimet]]) 15 shtator 2013 11:28 (CEST)
 
== Historia e bashkimit evropian ==
 
Ashtu si disa prej popujve te tjere te gadishullit ballkanik , edhe populli yne deshiron qe , ne te ardhmen e afert , S hqiperia te jete antare e BE ndoshta per tu realizuar kjo deshire do te duhet te kalojne shume vite , por ne dikur do te jemi padyshim qytetare te EVROPES SE BASHKUAR . Prandaj eshte shume e rendesishme cilat jane fazat kryesore te integrimit te vendeve ne kete oraganizim ndershteteror , si dhe cilat jane vecorite shoqerore , ekonomike , politike , kulturore etj.., te para keto ne kenveshtrim gjeografiko - historik keshtu ne duhet te jemi te zgjuar dhe te ndergjegjshem per veprimet qe bejme sepse vetem keshtu mund te jemi ANTARE TE BASHKIMIT EVROPIAN
 
== Shqypni ==
 
A muni me shtu (gegërisht → gegnisht: Shqipnia / Shqypnia). Faliminerës.
 
== Ismet Asllani ==
 
Hi can anyone help me improve this article about Ismet Asllani?
Link: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ismet_Asllani
 
On advance thanks!
 
[[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] ([[Përdoruesi diskutim:Makolli86|diskutimet]]) 16 maj 2016 22:47 (CEST) [[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] ([[Përdoruesi diskutim:Makolli86|diskutimet]]) 16 maj 2016 22:47 (CEST)
 
:@[[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] Hi, what do you exactly want to improve to that article? I mean, do you need extra information about biography, more references or anything else like that? [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 1 qershor 2016 21:29 (CEST)
 
::@[[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] Thanks for replying. I would like to add two pictures in Wikipedia of Ismet, which are found on these two articles: http://gazetadielli.com/ismet-asllani-heroi-qe-nderoi-kosoven/ (Ismet Asllani) & http://botasot.info/lajme/529157/17-vite-me-pare-u-vra-luftetari-ismet-asllani/ (Ismet and his two brothers, Muharrem and Nazim Asllani, who also got killed by the Serbs during the war).
::These two pictures belong to the family Asllani. The newspapers have got the permission from the family Asllani to use them on their articles. I have got green light to do the same.
::Due to this, I have previously added the pictures in Wikipedia but some authors here in Wikipedia have removed them.
::Moreover, I would like other authors here in Wikipedia to find more information about Ismet Asllani and further improve this article. Yes, writing more about his biography. The articles I have found writes much more about Ismet Asllani. And I believe there are also other articles and maybe books writing about this amazing human being. [[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] ([[Përdoruesi diskutim:Makolli86|diskutimet]]) 4 qershor 2016 20:20 (CEST)
:::@[[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] Have you contacted the Asllani family? If yes, it is easy to upload that photo again, if you haven't then we have to solve this problem in another way. [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 4 qershor 2016 23:04 (CEST)
::::@[[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] Hi again, no I don't have the pictures, but I have got the permission from the Asllani family to write about Ismet. I could ask the family about the pictures. But wouldn't it be easier to use the pictures from the articles linked above? The pictures belong to the Asllani family, so we are not breaking any copyrights. [[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] ([[Përdoruesi diskutim:Makolli86|diskutimet]]) 6 qershor 2016 20:49 (CEST)
:::::@[[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] Yep, the pictures belong to the Asllani family, but what admins want is you to prove you have permission from the family to use those pictures and to show them on public, as WikiCommons is a public place. Personally I suggest you to ask admin if you can upload those pictures only for limited use. You have firstly to read this [https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Non-free_content]. Also, why don't you ask here [https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Teahouse], I think there must be someone who can help you. Hope you find a solution. Best. [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 10 qershor 2016 16:09 (CEST)
 
== Ismet Asllani ==
 
Can anyone help me improve an article in Wikipedia? Link: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ismet_Asllani [[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] ([[Përdoruesi diskutim:Makolli86|diskutimet]]) 16 maj 2016 22:48 (CEST)
 
:@[[Përdoruesi:Makolli86|Makolli86]] Hi, what do you exactly want to improve to that article? I mean, do you need extra information about biography, more references or anything else like that? [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 1 qershor 2016 21:29 (CEST)
 
== PSE JETOJME N'SHQIPI MO ehaaaaa[KRYESORE] ==
 
== Albanian-Latin name (not Italian-Latin) ==
 
Shqipëria = Aquilia ( < aquila )
 
 
Vendi ka ndryshuar emrin dhe eshte zyrtarisht Republika e Maqedonise se Veriut ose Maqedonia e Veriur, dhe jo Republika e Maqedonise ose Maqedonia.
 
== Ndryshime te lidhjet e jashtme ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Tani sa ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli [[Shqipëria]]. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=1996192 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua arkivi https://web.archive.org/web/20150318142426/http://kryeministria.al/ te http://www.kryeministria.al/
 
Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.
 
Gjithë të mirat!—[[:en:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raporto bug]])</span> 10 shtator 2019 08:56 (CEST)
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 7 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Shqipëria]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2039378 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151113160938/http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx.
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20110826211813/http://epi.yale.edu/Albania për lidhjen http://epi.yale.edu/Albania.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te http://www.gazetazagoria.org/index.php?page=show&rubrika=editorial&id=2
*U shtua versioni i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151217114157/http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te http://www.zhurnal.mk/mk/cont.asp?k=21208120405&s=211009112627&id=1391085217
 
 
Gjithë të mirat!—[[:en:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 24 shtator 2019 12:51 (CEST)
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 8 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Shqipëria]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2068962 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151113160938/http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20110826211813/http://epi.yale.edu/Albania për lidhjen http://epi.yale.edu/Albania.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja http://www.gazetazagoria.org/index.php?page=show&rubrika=editorial&id=2.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151217114157/http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja http://www.zhurnal.mk/mk/cont.asp?k=21208120405&s=211009112627&id=1391085217.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20150318142426/http://kryeministria.al/ për lidhjen http://kryeministria.al/.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 22 janar 2020 15:38 (CET)
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 9 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Shqipëria]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2083276 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151113160938/http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20110826211813/http://epi.yale.edu/Albania për lidhjen http://epi.yale.edu/Albania.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja http://www.gazetazagoria.org/index.php?page=show&rubrika=editorial&id=2.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151217114157/http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja http://www.zhurnal.mk/mk/cont.asp?k=21208120405&s=211009112627&id=1391085217.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20150318142426/http://kryeministria.al/ për lidhjen http://kryeministria.al/.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20141014150702/http://www.arsimi.gov.al/ për lidhjen http://arsimi.gov.al/.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 19 mars 2020 10:54 (CET)
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 9 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Shqipëria]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2117723 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20140818134401/http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf për lidhjen http://www.km.gov.al/skedaret/1231927767-Kushtetuta%20e%20Republikes%20se%20Shqip%C3%ABrise.pdf.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151113160938/http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/publications/njoftim-p%C3%ABr-media/njoftim-p%C3%ABr-media-popullsia-e-shqip%C3%ABris%C3%AB-1-janar-2015.aspx.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20110826211813/http://epi.yale.edu/Albania për lidhjen http://epi.yale.edu/Albania.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja http://www.gazetazagoria.org/index.php?page=show&rubrika=editorial&id=2.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20151217114157/http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx për lidhjen http://www.instat.gov.al/al/census/census-2011/t%C3%AB-dh%C3%ABnat-e-census-2011.aspx.
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja http://www.zhurnal.mk/mk/cont.asp?k=21208120405&s=211009112627&id=1391085217.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20150318142426/http://kryeministria.al/ për lidhjen http://kryeministria.al/.
*U shtua ky version i arkivuar i faqes https://web.archive.org/web/20141014150702/http://www.arsimi.gov.al/ për lidhjen http://www.arsimi.gov.al/.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 15 maj 2020 23:50 (CEST)