Ndryshimi mes inspektimeve të "Nuhi Berisha"

100 bytes added ,  2 muaj më parë
v
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
==Lidhje të jashtme==
*[https://www.botasot.info/kosova/264285/rexhep-malaj-dhe-nuhi-berisha/| Nuhi Berisha& Rexhep Mala]
*[http://www.zemrashqiptare.net/news/id_19588/Nijazi-Ramadani:-Kadri-Zeka.html K.Zeka& N.Berisha& R.Mala]
*[http://hogoshti.blogspot.com/2011/06/rexhep-mala-e-nuhi-berisha-deshmoret.html Nuhi Berisha& Rexhep Mala]