Ndryshimi mes inspektimeve të "Kategoria Superiore 2019–20"

v
Sadsadas zhvendosi faqen 2019–20 Kategoria Superiore te Kategoria Superiore 2019–20 pa lënë një përcjellim: ky ne fakt eshte faji im, por te pakten per kompeticionet shqiptare te vendosim emrat dhe me pas vitet, faleminderit
(Faqe e re: {{Kategoria Superiore | Sezoni = 2019-2020 | Figura = Kategoria Superiore.svg | MadhësiaFigurës = 200px | Fituesi...)
 
v (Sadsadas zhvendosi faqen 2019–20 Kategoria Superiore te Kategoria Superiore 2019–20 pa lënë një përcjellim: ky ne fakt eshte faji im, por te pakten per kompeticionet shqiptare te vendosim emrat dhe me pas vitet, faleminderit )