Dallime mes rishikimeve të "Thunderway"

76 bytes removed ,  10 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Almiraal) dhe riktheu rishikimin 2039744 nga InternetArchiveBot: Foto jorelevante
(#WPWP #WPWPSQ)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Almiraal) dhe riktheu rishikimin 2039744 nga InternetArchiveBot: Foto jorelevante)
Etiketa: Manual revert
 
[[Skeda:Electric guitar & bass, MIM PHX.jpg|parapamje|Gitarë Elektronike]]
'''Thunderway''' ishte një grup muzikor i zhanrit [[power metal]] nga [[Tirana]], [[Shqipëria|Shqipëri]]. Grupi u themelua më [[1993]] dhe ndonëse pati një jetëzgjatje të shkurtër pati sukses të madh si një nga grupet e para të paskomunizmit.